Wrocław

OSIEDLE

SKARBOWCÓW

Na wrocławskich Krzykach u zbiegu ulic Skarbowców i Mglistej powstaje pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. W inwestycji powstaną 84 lokale mieszkalne oraz 5 lokali usługowych. Projekt wyróżnia się innowacyjnością, jakością oraz dbałością o detale. Zarówno bliskość parków – Grabiszyńskiego, Klecińskiego, Południowego jak i dogodne połączenie z autostradą sprawiają, że inwestycja ta jest niebywale atrakcyjna dla mieszkańców Wrocławia.

  • Facebook - White Circle

Osiedle Skarbowców

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA WE WROCŁAWIU

Pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Budynek będzie dwuklatkowy, a każda z klatek posiadać będzie własną windę. W pierwszej klatce znajdować się będzie 56 lokali mieszkalnych oraz 5 lokali usługowych, natomiast w drugiej klatce zlokalizowanych będzie 28 lokali mieszkalnych. Łączna powierzchnia mieszkań to 3822,93m2, a powierzchnia lokali usługowych wynosić będzie 418,84m2.  W części podziemnej budynku będzie zlokalizowany garaż, w którym znajdować się będą 104 miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Przed budynkiem będą również zlokalizowane 3 miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Projekt architektoniczny wykonał architekt Dariusz Raut z renomowanej opolskiej Pracowni Architektury TechnoArch. Prace rozpoczęły się w lutym 2017, a termin ich zakończenia przewidywany jest na marzec 2019 roku.

Więcej Informacji

Ilość Mieszkań

Łączna powierzchnia

Łączna liczba pięter

Parking podziemny

Rok Budowy

84

3822,93 m2

5

104 miejsca

marzec 2019

Osiedle Skarbowców

Generalny Wykonawca

Generalne Wykonawstwo obiektu zostało zlecone firmie budowlanej TT Asset Investment Sp. z o.o., która z powodzeniem działa na rynku mając za sobą realizację takich przedsięwzięć jak Osiedle Nowe Chabry oraz Osiedle Wodna Nuta w Opolu.

Inwestor

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Arteo Development 1 Sp. z o.o. sp.k. powołana w 2017 roku w celu realizacji inwestycji Apartamenty Skarbowców. Spółka ta wywodzi się z grupy kapitałowej Arteo, która w swoim obszarze działania ma zakończone z powodzeniem inwestycje mieszkaniowe liczące ponad 24 000 m2 powierzchni użytkowej. 

Lokalizacja

Inwestycja powstaje we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki u zbiegu ulic Skarbowców i Mglistej. Klatki mieszkalne zlokalizowane są pod adresem ul. Mglista 15-17, natomiast lokale usługowe powstają pod adresem ul. Skarbowców 97-105